SCHUBERTH C3 PRO SESTANTE GREY (4369283360)

Marka : SCHUBERTH
Para Puan : 0
Fiyat : 20.965,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Stok Miktarı : 0

C3 PRO

İŞİNİ YAP. NEREDE OLURSA. HER NEYSE. HER ZAMAN.

Sportif touring sürücüleri için açılır kapanır kask. Rahat ve konforu 100.000 kez kanıtlanmış.

Yüksek kaliteli metaryeller, kullanıcı dostu işlevler üzerinde düşünülmüştür.Güvenliğiniz için iyice test edildi. Derinlemesine teknik bilgi ve yılların deneyimi, C3 Pro'yu olduğu gibi işlevsel bir harikaya dönüştüdü.


BİRÇOK YIL BOYUNCA SCHUBERTH SERİSİNİN EN POPÜLER KASKI. İŞLEVSELLİK, KONFOR VE KORUMA AÇISINDAN EVRENSEL BİR YETENEK.

C3 PRO, DAHA HIZLI ESNEKLİKLER İÇİN OLDUĞU KADAR UZUN TURLAR İÇİN UYGUN BİR AÇILIR KASKTIR.


GÜVENLİK AÇISINDAN YÜKSEK TEKNOLOJİ: KABUK

Özel SCHUBERTH kask kabuğu teknolojisi, düşük ağırlığın optimum stabilite ile birleştirilmesine izin verir. Özel reçineli fiberglas, yüksek sıcaklık ve yüksek basınç altında son derece yüksek mukavemetli bir kask kabuğu şeklinde preslenir. İç kabuğun çok parçalı yapısı, daha yüksek kuvvet alımı sağlar ve güvenliği artırır.


SERİN BİR KAFA İÇİN: İÇ YASTIKLAR
 

İç yastıklar, güvenli ve rahat olacak şekilde yapılmıştır. COOLMAX® tekstiller, optimum bir iklim yaratmak için kaskın içinde akıllıca kullanılır. Interpower® kaplamalar nemi verimli bir şekilde taşır ve bununla birlikte kask takan için ek soğutma sağlar. Tabii ki iç astar Öko-Tex 100 sertifikalıdır ve çıkarılabilir ve yıkanabilir.


HASSAS VE GÜVENLİ: MICRO-LOCK KİLİT

Sürgülü kilit, motosiklet kaskını her taktığınızda çene kayışını basit ve ideal bir şekilde başınıza ayarlamayı mümkün kılar. Çene kayışının uzunluğu her iki taraftan ayarlanabilir.


GÖRÜŞ VE TEMİZ GÖRÜNTÜ:

Vizör, enjeksiyon kalıplama işleminde üretilen çizilmez polikarbonattan yapılmıştır. Şeffaf vizör, optik sınıf 1 olarak sınıflandırılır. Değiştirme, alet gerektirmeden gerçek bir çocuk oyuncağıdır. Antifog hazır: Çift perde prensibi sayesinde buğulanma yapmaz.


RÜZGAR TÜNELİNDEN BİLİM: AERODİNAMİK

SCHUBERTH rüzgar tünelinde kask kabuğunun ve aerodinamik rüzgarlığın özel şekillendirilmesi geliştirilmiştir. Sonuç: açıkça iyileştirilmiş temas basıncı, kaldırma yok, yön dengesi ve çarpma yok. Tüm bunlar, daha yüksek hızlarda bile rahat ve güvenli sürüş sağlar.


SHHHH !: AKUSTİK 

C3 Pro, dünyanın en sessiz kasklarından biridir. Boyun yastığı ergonomik olarak şekillendirilmiştir ve rüzgar deflektörü ile uyumludur. Kask kabuğunun şekli, aero-akustik olarak kaskın etrafındaki rüzgar akımlarıyla uyumludur. Vizördeki türbülatörler, gürültüyü en aza indirir ve vizör açıkken ıslık çalmayı önler. Son derece sessiz bir kask yapabilmek için çok detaylı araştırma yaptık ve başardık! Düşük gürültü seviyesi, aktif olarak daha konsantre sürüşü ve dolayısıyla daha fazla güvenliği teşvik eder.


Navigasyon, İletişim ve Eğlence: 

SCHUBERTH SRC-SYSTEM ™ PRO Kurulumu kolaydır. Kontrol etmesi kolay.Kaska mükemmel şekilde entegre edilmiştir. (Bluetooth sistemi ayrıca satılmaktadır.)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR